Přeskoč navigaci

Náhodné výkřiky 3

Dnešní výkřiky nebudou vyjímečně jen o Wii (i když se tomu nevyhneme - nejen s pohledu bushinga). Ale např. takový Apple IIgs laptop se nedá pominout. A to zdaleka není vše.

Apple IIgs laptop

Benjamin Heckendorn opět překvapil.

Apple IIgs laptop

Zajímavé vlastnosti:

  • 15″ barevný displej
  • používá originální Apple IIgs motherboard s rozšířením RAM
  • CompactFlash adapter jako náhrada originálního pevného disku
  • zabudované stereo repro

Originální Apple IIg

Pro srovnání originální Apple IIgs z Wikipedie

No není to bomba? Pokud by se Vám to zdálo jako hodně velká vykopávka, zkuste PS3 notebook od stejného autora.

Původní článek s více detaily

Bushing má blog

Pravidelní čtenáři osobu s přezdívkou Bushing - to je ten maník co ukázal první homebrew na konferenci - dobře znají. Na svém zbrusu novém blogu hackmii.com začíná povídat o interních záležitostech Wii a povídání je to velmi zajímavé a hlavně nikde jinde se to co tam nedozvíte.

The Conduit - tech demo

Zoufalci co mají problém s prodejností ostatních konzolí poslední generace proti Wii a tak se snaží neustále poukazovat na její grafické možnosti snad konečně pochopí že její možnosti úplně neznáme. Podle mne nikdo s výjimkou Nintenda přesně neví co přesně se dá z té krabičky vymáčknout.

Donedávna jsem kromě velkého N (mimochodem samotné Nintendo má několik divizí a studií) tipoval jen dvě další firmy jako potenciální objekty co mohou "pushnout" hardware: retro studios (tvůrce božského Metroid Prime 1 - 3) nebo ty šílence z factor5.

Nyní firma High Voltage předvedla své tech demo a výsledek je podle mne velmi dobrý.

Informace CIA o České republice

Radši se nebudu svěřovat jak jsem na toto narazil: Informace CIA o České republice, každopádně je to zajímavé - takové malé info pro amíky o nás.

Databáze dem pro ZX Spectrum

zxdemo.org je databáze dem pro ZX Spectrum.

Zkuste: Duckmania od Depeche code nebo LSD megademo od Pentagramu, popř. jen pro hudbu Fuxoft soundtrack 4 od Franty Fuky.

Aprilový žert od IGN

Jako aprílový vtip IGN natočilo trailer na fiktivní film: Zelda trailer a mne klesla čelist nad jeho precizností. Zírám.

Jaggni to|Linkuj

Komentáře k tomuto článkuProsím o dodržovaní určitých pravidel (tj. žádné neslušné texty, reklamy a tak prostě podobně). Komentáře porušující tyto pravidla budou odstraněny.

Před vložením komentáře je nutno provést náhled, jedná se o ochranu proti spamu.

 

Vložení komentáře
  
 
 

 

© NetCode.cz, 2006-9 | Všechna práva vyhrazena
Provozováno na mém pikoCMS, vygenerováno: 27.2.2020 15:10:57

O mně

Informace o mé maličkosti a kontakt.

Lokální tagy

amd(1) amiga(1) apple(1) aspnet(2) audio(1) borland(5) C64(1) codegear(12) delphi(39) dotnet(9) dvd(1) electone(1) embarcadero(1) emulator(11) firebird(2) flash(1) freepascal(5) gamecube(3) gigabyte(2) google(3) hardware(48) holografie(1) homebrew(29) hry(12) ibm(14) iphone(7) jidlo(1) komponenty(1) konzole(15) latex(1) lenovo(17) migrace(1) modchip(3) moje(9) mplayer(3) mssql(1) multi-touch(3) native-api(1) navody(23) nintendo(53) Nintendo3DS(2) nintendo64(6) NintendoDS(15) onestation(2) opera(1) ot(1) palm(1) pascal(1) pdf(1) pic(2) pmd85(1) pocitace(1) print-server(2) programovani(21) programy(25) R400(1) recenze(6) retro(1) satelit(1) seamonkey(5) snes(3) svepomoci(1) technika(1) thinkpad(20) usb(1) video(3) vs(3) vykriky(12) web(7) webdesign(8) wii(83) wiimote(13) wiiware(1) wiki(2) windows(7) windows-mobile(1) wl500g(2) wtf(8) zivot(1) ZX-Spectrum(5)